Imprezy integracyjne

Zgrany zespół, który wie, że może na siebie liczyć, to dla firmy prawdziwy skarb. To właśnie w atmosferze wzajemnego zaufania praca jest najbardziej efektywna, a sukcesy są tylko kwestią czasu. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby raz na jakiś czas zapewnić swoim pracownikom imprezy integracyjne. W trakcie ich trwania mogą zawiązać się przydatne także w biznesie relacje, które z całą pewnością zaprocentują w przyszłości.

Mieszczący się w Warszawie Sosnowy Dwór to idealne miejsce na organizację firmowych eventów. Mamy do zaoferowania trzy sale 120-osobowe (miejsca siedzące) lub będące w stanie przyjąć do nawet 200 osób w przypadku przyjęć o charakterze bankietowym. Dodatkowo oferujemy 300 miejsc na zewnątrz – sami możecie zatem zdecydować, czy interesuje Was impreza integracyjna w budynku czy w plenerze.

Jak przygotować takie wydarzenie? Wystarczy zdecydować o jego charakterze i formie, a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy w stanie zorganizować typowe imprezy integracyjne, takie jak bankiety czy grille, jak również zająć się przygotowaniem szkoleń. Zapewniamy odpowiednio dostosowane pomieszczenia, catering zgodny z życzeniem Klienta, a także profesjonalną obsługę podczas trwania całego eventu.