Imprezy okolicznościowe

Pochodzący z lat 30. XX wieku zabytkowy dworek w Warszawie, otoczony przestronnym i bardzo malowniczym ogrodem, to doskonałe miejsce na organizację imprez okolicznościowych. Chrzty, komunie, wesela, eventy firmowe, szkolenia, konferencje, bankiety – jesteśmy w stanie zorganizować w zasadzie każde wydarzenie, jakiego pragną nasi Klienci!

Korzystając z przygotowanej przez nas oferty będziecie mieli możliwość skorzystania z doskonale wyposażonych, przestronnych i bardzo eleganckich sal. Posiadamy aż trzy sale, które pomieszczą 120 osób na miejscach siedzących przy stolikach lub 200 stojących – w trakcie imprezy okolicznościowej o charakterze bankietowym. Do dyspozycji naszych Gości pozostaje także rozległy ogród z drzewami i oczkiem wodnym, a także z zadaszonym miejscem na grilla – tutaj możecie zorganizować biesiadę na nawet 300 osób! Posiadamy także rozbudowane zaplecze do organizacji imprez plenerowych.

Gwarantujemy, że wszystkie organizowane w naszym warszawskim dworku imprezy okolicznościowe mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Zapewniamy zarówno catering w postaci kuchni polskiej lub polowej, a także ciast i deserów, jak również w pełni kompleksową obsługę kelnerską w trakcie trwania całego wydarzenia.

Menu na przyjęcia okolicznościowe – zobacz aktualne menu tutaj